Długie włosy clip in u brunetki

Naturalne doczepki do włosów

Każda z nas chce się czuć pięknie. Czasem niestety zdarzy się, że podczas wizyty u fryzjera nie do końca zostaną spełnione nasze oczekiwania. Bywa również tak, że fryzura, którą mamy z czasem zaczyna nam się nudzić, a nie chcemy decydować się na skrócenie, cięcie włosów. Idealną opcją jest wtedy zdecydowanie się na jakąś z metod przedłużania opcji. Możliwości jest wiele i każda z nich ma zarówno dużo plusów, jak i pewne plusy. Zależnie od naszych oczekiwań, możemy wybrać tą z metod przedłużania włosów, która bardziej nam odpowiada.

Metody to między innymi włosy clip in, naturalne doczepki do włosów, metoda keratynowa, przedłużanie na mikroringi, ultradźwięki. Jeśli interesuje nas przedłużanie włosów wyłącznie na konkretne okazje, lub chcemy robić to częściej, ale jednocześnie mieć możliwość ściągnięcia przedłużonych włosów warto zdecydować się na doczepiane włosy. Z pozoru ta metoda nie brzmi na najtrwalszą i najpewniejszą, jednak jeśli nauczymy się w odpowiedni sposób zakładać doczepiane włosy, oraz ukrywać klipsy pod warstwą naszych włosów nie ma najmniejszych obaw. Nie będą widoczne, a ich umieszczenie i pozycja na włosach pozostaną bez zmian.

Czy doczepiane włosy mogą odpaść?

Tak, ale tylko pod warunkiem, że nie potrafimy ich odpowiednio zakładać. W żadnym innym wypadku nie ma prawa dojść do takiej sytuacji.Warto na samym początku skorzystać z pomocy fryzjera. Kilkukrotnie spróbować założyć doczepiane włosy na naszych, zrobić do pod okiem fachowca. Dzięki temu unikniemy możliwości wyuczenia się podstawowych błędów dokonywanych podczas zakładania włosów typu clip in. Można rzecz jasna skorzystać również z pomocy doradcy w sklepie z włosami.

Jak wygląda kwestia dopasowania koloru włosów?

W sklepie w którym kupujemy doczepiane włosy z pewnością personel pomoże nam dobrać odpowiedni kolor, długość oraz gęstość – popularne są modele 45cm o gęstości 90 gram – https://ohlovehair.pl/22-wlosy-naturalne-clip-in-45cm-90gram. Dodatkowo, część włosów możemy pofarbować, dzięki czemu tak naprawdę problem wyjściowego koloru włosów nie jest już problemem. Również w sytuacji, gdy postanowimy zmienić kolor naszych naturalnych włosów, a nie chcemy kupować drugiego kompletu, mamy możliwość zmiany koloru doczepianych włosów.

Co jeśli chcemy przedłużyć włosy na stałe? Wtedy warto wybrać którąś z pozostałych metod. Zależnie od dokonanego przez nas wyboru liczyć się musimy z różnicą cenową, różnicą w okresie czasu po jakim należy zdjąć lub wymienić przedłużone włosy. Należy mieć także świadomość, że zależnie od wybranego przez nas sposobu przedłużania prostsze, lub trudniejsze w wykonaniu jest ściągnięcie przedłużonych włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *