Co robi agencja reklamy dla dzieci?

Czy Twoje dziecko jest wyjątkowo urodziwe i nieraz już przeszło Ci przez myśl, że powinno brać udział w reklamach, a może i nawet grać w filmach u światowej sławy reżyserów? Jeśli zauważyłeś, że swobodnie zachowuje się przed kamerą, jest odważne i nie boi się tłumów obcych ludzi, to może czas na skorzystanie z naszych usług. Do Twojej dyspozycji jest najlepsza agencja reklamy w Polsce!

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zaryzykować. Powiedz dziecku, że dziś zabawicie się w taką nową zabawę, w której będzie przed kamerą robić to, co powie mu pan reżyser. Jeśli zareaguje entuzjastycznie, przyprowadź je do nas na casting – my się już nim zajmiemy! Na początek wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową, a potem poprosimy o odegranie kilku krótkich scenek. Oferujemy to wszystko jako wyspecjalizowana agencja reklamy dla dzieci.

Do kogo kieruje ofertę taka agencja reklamowa?

Istnieje wiele rodzajów agencji (jedną z nich jest agencja reklamy Resactive Poznań, której ofertę oraz opinię znajdą Państwo tutaj), ale my kierujemy swe usługi właśnie do najmłodszych. Sporządzamy obszerny bank twarzy, w których gromadzimy zdjęcia dzieci i w razie potrzeby, kontaktujemy się z rodzicem. Od momentu przyjścia na casting do momentu zaproszenia na zagranie w reklamie może minąć wiele miesięcy – czasem nawet lat! To wszystko zależy, jaką wizję mają inne firmy na reklamowanie swoich produktów. Może nagle ktoś wymyśli syrop, do promocji którego potrzebuje grupkę pięciolatków, a może nową serię zeszytów w potrójne linie, które powinna zaprezentować na wizji pyzata ośmiolatka.

Wizje reżyserów są różne, nie możemy więc niczego obiecać. Warto jednak spróbować! Może w Twoim dziecku drzemie wielki talent, a Ty przegapiłeś to, bo przebywasz z nim na co dzień? Może czeka je kariera w Hollywood i niejeden Złoty Glob, a nawet Oskar? Kto wie! Jeżeli tak jest, to warto wykryć ten talent jak najszybciej i regularnie go rozwijać.

Właściwie to czym konkretnie zajmuje się agencja reklamowa dla dzieci?

To wszystko, co opisaliśmy wyżej. Zajmujemy się pośrednictwem pomiędzy firmami zgłaszającymi zapotrzebowanie na młodych aktorów a rodzicami, którzy wyrażają zgodę na udział dziecka w reklamie. Zwykle najmłodsi traktują całe to doświadczenie jako zabawę, a nie bez znaczenia jest fakt, że rodzice mogą na tym sporo zarobić. Stawki za udział w reklamie zaczynają się od czterocyfrowych kwot! Dlatego warto to rozważyć. Za te pieniądze mógłbyś zainwestować w dziecko i zapisać je na szereg zajęć dodatkowych, albo wręcz przeciwnie – odłożyć na konto oszczędnościowe, do którego dasz dostęp swoim pociechom w momencie ukończenia przez nie osiemnastu lat. Lub dwudziestu jeden lat – to już kwestia sporna. W każdym razie warto rozważyć ten pomysł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *